כאבי כתף כשישנים על הצד שלה

רוצה לקבל מידע נוסף ?

חייג 055-8807223

או 

קישור לפייסבוק

איך אנשים מתארים את דפוס הכאב הזה

אנשים מתלוננים על כאבים שמפריעים להם לישון בשכיבה על הכתף הכואבת או הכתף הנגדית. זה כאב עמוק יותר ממה שהאיור מרמז. הם בילו את רוב זמנם בשינה על הכתף הזו עם היד הזאת לפניהם. זה בדרך כלל מופיע בהדרגה במשך חודשים ובסופו של דבר קשה להתעלם ממנו.

לעתים קרובות, הסובלים ניסו תנוחות שינה רבות ורק היו רוצים לחזור לישון על הצד, וזה הכי רגוע.

תסמינים אחרים שכיחים אך לא תמיד קיימים, האחיזה ביד זו חלשה, והם למדו להיזהר בדברים כמו כוס קפה. הם עשויים לסבול מכאבים בחלק האחורי של הצוואר אבל בדרך כלל לא מתלוננים על זה קודם. הם עשויים גם לסבול מכאבים כשהם מגיעים לראש גבוה.

איך אתה מפעיל ומעצים את דפוס הכאב הזה

הכנסת חולצה או הגעה למושב האחורי כואבת ומחמירה את אזור הכאב. זה יכול להיות חד כאשר אתה מושיט את זרועך החוצה כדי לשים משהו על שידת הלילה.

דפוס כאב זה עשוי להופיע במהירות כאשר יש טראומה לכתף. מקרים נפוצים כוללים כאשר הכתף מתפתלת אל החלק הקדמי של הגוף בנפילה. הכתף עלולה גם להימתח יתר על המידה על ידי כלב שמניע את הכתף קדימה ברצועה.

אם הכאב כבר מחמיר ומפרק הכתף מחייב תנועה , ניתן להעצים אותו על ידי הגעה לאחור בפתאומיות או דחיית הזרוע לאחור. זה יכול לקרות גם כאשר תופסים את עצמך בנפילה או מושיטים יד לאחור במהירות כדי לטפל בילד במכונית.

הכאב מתגבר בלילה מכיוון ששינה על הכתף הזו דחפה באופן כרוני את עצם הזרוע בשקע הכתף, והשריר התהדק כדי לייצב את הכתף. זו רק נקודת טריגר שעושה את העבודה שלה.

בדיקה כדי להעריך את נקודת ההדק
בדיקות אלו ייצרו כאב והגבלת תנועה כאשר נקודות הטריגר באינפראספינטוס פעילות.
* הבדיקה הראשונה כוללת הנחת האמה על הגב התחתון. זה בדרך כלל מייצר כאב בכתף. הכאב מחמיר ככל שאתה מגיע לאמצע הגב. יש לציין, זה עשוי להצביע גם על נקודות טריגר ב-coracobrachialis עם דפוס כאב שונה.

במבחן השני, הושיטו יד מסביב לחלק האחורי של הראש . כאשר נקודות הטריגר פעילות, התנועה מוגבלת וכואבת . כמו כן, אינך יכול ליצור קשר עם קצה הפה שלך עם האצבעות ללא כאב ונוקשות

Pin It
Joomla SEF URLs by Artio