רוצה לקבל מידע נוסף ?

חייג 055-8807223

או 

 

כאבים בחזית המרפק בעת נשיאה או חפירה
איך אנשים מתארים את דפוס הכאב הזה

Supinator Brachioradialis Extensor Carpi Radialis Longus

מטופלים מתלוננים על כאב זה בקדמת המרפק בעת איסוף ונשיאת דברים. חפצים כבדים יותר עשויים לייצר כאב חד יותר. אפילו חפצים כבדים בינוניים יכולים ליצור כאב כואב בשריר הדו-ראשי עם כאב חד יותר בכיס המרפק.

כאב מרפק זה נוטה להיות פחות מטריד כאשר מרימים חפצים כשכף היד פונה כלפי מטה.

כאשר נשאל על הכאב בכתף, המטופל יגיד לפעמים שזה תמיד מפריע לו, אז הם לא חשבו להזכיר את זה. במקרים אחרים, הם מודים ברצועת הכאב השטחית כשאני מבקש מהם להרים את היד ולסובב את פרק כף היד.

אולי תשים לב שהמרפק על הזרוע עם כאב כמעט תמיד כפוף כשהם עומדים. יישור הזרוע יגרום לרוב לתלונות על קושי לעשות זאת.

איך אתה מפעיל ומעצים את דפוס הכאב הזה

כאב זה במרפק יכול לנבוע גם מכיפוף נמרץ או חוזר של המרפק תוך כדי פיתול פרק כף היד. לקוח לאחרונה הגיע עם בעיה זו לאחר שגרף חצץ לתוך מריצות. לקוחות התלוננו על כך גם לאחר שהזיזו בלוקים בזמן גינון.

כאבים בחלק הקדמי של המרפק יכולים להופיע גם כתוצאה מכפיפה ופיתול בהפעלת כח . ללקוח אחד היה את זה כאשר הוא ניסה להבריג ברגים ביד.

אחיזה מתחת למדף כדי לעצור נפילה, עצירת מכסה מנוע טריקת או קבלת ילד כבד הן דרכים מצוינות להחמיר את נקודת ההדק הזה. כאשר מופעלים באחת מהדרכים הללו, יש בדרך כלל קשירה מסוימת במפרקי המרפק.

איך אתה מפעיל ומעצים את דפוס הכאב הזה
טלטלה או מאמץ של המרפק יכולים גם הם לגרום לכאב זה. החזקת המרפק כפוף, כמו שאתה עלול לשאת שקיות אשפה או מזוודות, עלולה להחמיר את נקודת ההדק.

הדו-ראשי גם מתאמץ כאשר המרפק מיושר בכוח או בתנועה קופצנית. טריגרים לכך כוללים אחזקת יד חזקה בטניס או תנועות בזרוע בעת הרמת דלת תא המטען ברכב השטח שלך.

Pin It
Joomla SEF URLs by Artio